Yhteystiedot

Rekolan Marttayhdistys ry

 

Puheenjohtaja Airi Kansanen, puh. 040 5430613, airi.kansanen (@) elisanet.fi

Varapuheenjohtaja Eini Eklund, puh. 050-3298477, eini.eklund@kolumbus.fi

Sihteeri Seija Pyökeri, puh. 050 5593142, seija.pyokeri (@) gmail.com

Ritva Lindblad, puh. 040-5412933, ritva.lindblad (@) gmail.com

Kirjanpitäjä Marjatta Loikkanen, puh. 040-7025313, marjatta.loikkanen (@) ipatek.fi

Raija Rummakko,puh. 040-7570129,  raijah.rummakko (@) gmail.com

Tarja Puisto, puh. 040-7008118, tarjam.puisto (@) gmail.com

Jaana Vatanen, 040-1782229,  jaana.vatanen (@) hus.fi

Anna-Maija Yavari, puh. 041-7192338, amyavari (@) hotmail.com

 

 

Uudenmaan marttapiirin vuosikokousedustajat:

Varsinaiset:

Airi Kansanen ja Eini Eklund

Varaedustajat:

Seija Pyökeri ja Tarja Puisto

 

Taidepiiri: Tuija Lindfors, puh. 040-7351899, tuija.lindfors (@) eduvantaa.fi

Käsityökerho: Raija Rummakko, puh. 040-7570129, raijah.rummakko (@) gmail.com

Kirjallisuuspiiri: Airi Kansanen, puh. 040-5430613, airi.kansanen (@) elisanet.fi

Liikuntakerho: Jaana Vatanen, puh. 040-1782229, jaana.vatanen (@) hus.fi

 

Jäsenrekisteri- ja toiminnantilastointivastaava: Seija Pyökeri

 

Meidät löydät myös Facebookista

https://www.facebook.com/